Click for Barcelona, Hiszpania Forecast Click for Madryt, Hiszpania Forecast

Prezent urodzinowy dla ukochanej

wszystkie inne

Prezent urodzinowy dla ukochanej

Postprzez ciena1983 » 17 Sty 2017 13:35

Witam ! Jako ,że zbliża się ten dzień ,chcę coś ciekawego jej kupić macie jakieś pomysły ,myślałem o pakiecie do SPA ? ktoś coś poleca ,to będą nasze pierwsze urodziny odkąd jesteśmy razem
ciena1983

Dołączenie: 17 Sty 2017 13:31
Miejscowość: Colorado Springs

Re: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Postprzez zzz » 18 Maj 2017 13:39

Pakiet do spa super sprawa. Niemniej wypadałoby to skonsultować z ukochaną. Czy rzeczywiście coś takiego będzie się jej podobało. Moja żona na przykład uważa spa za stratę czasu. I w przeciwieństwie do mnie nie przepada za chodzeniem na masaże czy zabiegi. Zdecydowanie bardziej zadowolona byłaby z czegoś materialnego. Z jakiejs eleganckiej biżuterii czy też bielizny.

Zastanów się nad zegarkiem Zobacz sobie jakie zegarki ma na przykład Skagen;
http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Skag ... fault.html
Ostatnio na rocznicę sprezentowałem swojej żonie ten:
Image
zzz

Dołączenie: 18 Maj 2017 13:31

Postprzez Floris » 15 Paź 2017 21:39

Ja na przykład polecam bieliznę i biżuterię. Raz dostałam ładną bransoletkę z grawerem. Grawer wykonała firma Tablitek http://tablitek.pl/ . Mają bardo duże doświadczenie w tych sprawach. Dzięki takiemu napisowi prezent staje się jeszcze bardziej osobisty.
Floris

Dołączenie: 30 Sie 2011 09:07

Postprzez farimexs » 25 Paź 2017 22:05

ja uwielbiam SPA, i mysle ze kazda kobieta to uwielbia a przynajmniej wiekszosc. jak dla mnie jest to dobry pomysł.
jednak z drugiej strony skoro nie jesteście ze sobą długo to może cos bardziej osobistego? coś co będzie mogła mieć przy sobie?
ja ostatnio dostalam bransoletkę pandory więc moze to będzie dobry pomysł?
hurtownia cukiernicza Warszawa
farimexs

Dołączenie: 23 Paź 2017 20:30

Postprzez Padela » 01 Maj 2018 23:44

Ten zegarek rzeczywiście wygląda świetnie. Przychyliłabym się do tej rekomendacji.
Padela

Dołączenie: 01 Maj 2018 23:41

Postprzez kiero987 » 27 Cze 2018 12:04

Ja również, ale może warto pomyśleć o jakimś naszyjniku lub innym prezencie z biżuterii?
kiero987

Dołączenie: 27 Cze 2018 12:02

Postprzez Prime » 12 Lip 2018 11:57

Zegarek może być według mnie świetnym prezentem. Zegarki wskazówkowe kupić można za dobrą cenę w wielu różnych sklepach. Taki zegarek stanowi użyteczną pamiątkę na wiele lat. Sam już parę lat temu taki prezent dostałem i mam go tak naprawdę do dnia dzisiejszego. ;)
Prime

Dołączenie: 06 Wrz 2017 08:23

Powróć do Różne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość